SIMOVCI, ČESTITAMO VAM PLASMAN NA MEĐUNARODNU ZAVRŠNICU!

U Vrnjačkoj Banji od 4. do 10. jula održani su finalni turniri devete sezone Dunav osiguranje Sportskih igara mladih. Posle sedam dana druženja i brojnih utakmica i mečeva dobili smo putnike na Međunarodnu završnicu u Split, koja će se održati od 15. do 20. avgusta.

ODBOJKA NA PESKU:

1. Veliko Gradište (m)

2, „Partizan 2“ Beograd (m)

1. „Ukijeva deca“ Čačak (ž)

2. „Crnjanski“ Beograd (ž)

STONI TENIS:

2010. 

1. Čapanda David (Selenča)

2. Vranjanac Nikola (Kruševac)

3. Radojičić Nađa (Ugrinovci)

4. Aksentijević Jelena (Beograd)

2007. 

1. Gerginov Vanja (Novi Sad)

2. Dragin Saša (Čačak)

3. Knežević Slađana (Čelarevo)

4. Starčević Nina (Ugrinovci)

RUKOMET:

ž: ORK Umčari

m: Metaloplastika, Šabac

ATLETIKA:

2013.

1. Stajković Nemanja (Beograd)

2. Milković Filip (Niš)

3. Sejdović Alen (Novi Pazar)

1. Dupljak Fatima (Novi Pazar)

2. Ikić Aiša (Novi Pazar)

3. Jugović Iskra (Kruševac)

2011.

1. Kokor Benjamin (Priboj)

2. Ilić Strahinja (Beograd)

3. Popović Lazar (Požarevac)

1.Jordanov Lola (Petrovac na Mlavi)

2. Blagojev Višnja (Zrenjanin)

3. Jaćimović Tara (Požarevac)

BASKET:

        1. Beograd BUCKO MOUSE (ž)

        2. Požega ALO POŽEGA (ž)

        1. Čačak ŠOMIJEVA BANDA (m)

         2. Košarkaška akademija „021“ Novi Sad (m)

MALI FUDBAL

  1. „Srćkovo jato“ Niš

ODBOJKA

  1. Partizan, Beograd (ž)
  2. „Crnjanski“ Beograd (m)

TENIS:

  1. Iva Kovečević, Novi Sad
  2. Mina Kapor, Pančevo
  3. Bogdan Milićević, Kraljevo
  4. Mihailo Branković, Valjevo

COCA COLA kup

  1. „Kolumbija“ Surdulica (m)
  2. ŽFK „Napredak“ Kruševac (ž)

IZMEĐU DVE VATRE:

  1. „Mišići“ Čačak (2013.)
  2. Dragišinci, Čačak (2011.)

ŠAH:

  1. Milošević Justina (Beograd)
  2. Babić Una (Beograd)
  3. Radenković Lena (Beograd)
  4. Dumbelović Novak (Beograd)
  5. Ilić Mihajlo (Beograd)
  6. Mandras Konstantin (Novi Sad)
  7. Ćirković Vuk (Niš)
  8. Radenković Mila (Beograd)
  9. Janković Tamara (Beograd)
  10. Vojinović Anastasija (Aleksinac)
  11. Stevanović Jovan (Niš)
  12. Milanović Marko (Pančevo)
  13. Leskovac Nikola (Novi Sad)